Vierailulle finanssiyritykseen

Tahdotko järjestää opiskelijaryhmän vierailun ja tutustumisen johonkin finanssialan yritykseen? Onko mielessäsi jokin erityinen teema, josta tahtoisit vierailulla kuulla? Alla oleviin yhteyshenkilöihin voi ottaa yhteyttä oppilaitosvierailujen järjestämistä varten.

  • Aktia, Johanna Alasuutari, 050 577 9189, johanna.alasuutari@aktia.fi 
  • Danske Bank, Linda Corin, 050 376 6600, linda.corin@danskebank.fi 
  • Elo, Anni Joensuu,  040 588 3547, anni.joensuu@elo.fi
  • Handelsbanken, Tuija Matis, 050 538 0066, tuija.matis@handelsbanken.fi 
  • If, Minna Pakarinen, 050 413 8824, minna.pakarinen@if.fi
  • Ilmarinen, Barbro Björkestam-Bärlund, 040 573 2317, barbro.bjorkestam-barlund@ilmarinen.fi
  • LähiTapiola, Meri Rantanen, 040 592 5605, meri.rantanen@lahitapiola.fi
  • Nordea, Marianna Rantala, 040 832 6774, marianna.rantala@nordea.com
  • POP Pankki, Paula Nygård-Ojanperä, 0400 132 780, paula.nygard-ojanpera@poppankki.fi
  • S-Pankki, Katja Himanen, 050 501 3130, katja.himanen@s-pankki.fi 
  • Säästöpankkiliitto, Tarja Forsblom-Korsi, 050 340 4473, Tarja.Forsblom-Korsi@saastopankki.fi 
  • Varma, Pauliina Heiskanen, 040 715 1866, pauliina.heiskanen@varma.fi 

Mikäli haluat yhteystietosi vierailuja järjestävien joukkoon, ota yhteyttä Jussi Karhuseen, 0400 807 025, jussi.karhunen@finanssiala.fi